Hotel Am Konzerthaus Vienna - MGallery by Sofitel

Am Heumarkt 35-37
1030 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hotel Am Konzerthaus Vienna - MGallery by Sofitel - Opis hotelu

Elegancki hotel Am Konzerthaus Vienna – MGallery by Sofitel mieści się w budynku zaprojektowanym w wiedeńskim stylu secesyjnym. Jest on zlokalizowany w dzielnicy ambasad w Wiedniu,. zaledwie kilka kroków od bulwaru Ringstraße. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Goście mają do dyspozycji przestronne i klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar zaopatrzony w bezpłatną wodę mineralną. W każdym pokoju mieści się też łazienka, w której przygotowano zestaw kosmetyków marki C.O. Bigelow.

Oferta obiektu obejmuje ponadto bezpłatny punkt internetowy, całodobową obsługę pokoju, usługi konsjerża i portiera oraz parking w garażu.

Hotel Am Konzerthaus Vienna – MGallery by Sofitel jest oddalony o 5 minut spacerem od stacji metra Karlsplatz i Stadtpark. Bez trudu można też z niego dojść do wielu secesyjnych zabytków, takich jak Budynek Secesji, zaprojektowany przez Otto Wagnera park Stadtpark oraz Belweder, w którym wystawione są dzieła Gustava Klimta.

Informcje dodatkowe

W dniu przyjazdu pobierany jest depozyt w wysokości co najmniej 100 EUR na pokrycie ewentualnych kosztów dodatkowych. Zostanie on zwrócony w dniu wyjazdu, po sprawdzeniu stanu pokoju.

W restauracji i holu do końca kwietnia 2019 r. prowadzone będą prace remontowe. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.