Holiday Inn Vienna City

Margaretenstraße 53
1050 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Holiday Inn Vienna City - Opis hotelu

Rodzinny hotel Holiday Inn Vienna City położony jest w modnej dzielnicy Wiednia, ale poza utartymi szlakami zwiedzania, 450 metrów od najbliższej stacji metra. Oferuje on piękny wewnętrzny dziedziniec z jadalnią oraz restaurację serwującą typowe dania kuchni austriackiej. We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się prysznic lub wanna.

Kawa, koktajle i przekąski dostępne są w barze, a w restauracji Goście mogą skosztować lokalnych win. Obiekt zapewnia całodobową obsługę pokoju.

W 5 minut można z hotelu dojść do stacji metra Kettenbrückengasse (linia U4) i tętniącego życiem targu Naschmarkt z wieloma lokalami gastronomicznymi. Goście mogą wybrać się na spacer do dzielnicy Freihausviertel, która słynie z butików, występów artystycznych, a także licznych restauracji i barów.

Obiekt znajduje się 15 minut spacerem od ulicy handlowej Mariahilfer Straße. Zaledwie 2 stacje metra dzielą go od Katedry św. Szczepana. Ścieżka rowerowa zaczyna się tuż przed hotelem.

Informcje dodatkowe

Opłaty za dodatkowe łóżka mogą różnić się w zależności od zarezerwowanej opcji wyżywienia.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.