Hilton Garden Inn Vienna South

Hertha-Firnberg-Straße 5
1100 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hilton Garden Inn Vienna South - Opis hotelu

Obiekt Hilton Garden Inn Vienna South jest usytuowany w dzielnicy Wienerberg na południu Wiednia, tuż obok parku biznesowego Business Park Vienna i 1 km od centrum biznesowego Europlaza Office Park. Został on w pełni wyremontowany w litym 2016 r. Jego Goście mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do WiFi, duży taras i prywatny parking dostępny za dodatkową opłatą.

Pokoje w obiekcie są przestronne i wyposażone w telewizor HD z płaskim ekranem, sterowaną klimatyzację, duże biurko i sejf na laptop. Obejmują one łazienkę z wanną, suszarką do włosów, szlafrokami i kapciami. Do dyspozycji Gości jest także zestaw do parzenia kawy, mała lodówka i sprzęt do prasowania.

W hotelowej restauracji Garden Grille, która dysponuje otwartą kuchnią, podawane jest amerykańskie śniadanie w formie bufetu oraz obiady i kolacje składające się z dań kuchni lokalnej i międzynarodowej. W barze Grille Bar, w którym na dużym ekranie transmitowane są wydarzenia sportowe i wiadomości, Goście mogą zamówić napoje i przekąski.

Na miejscu znajduje się siłownia, studio jogi oraz sauna. W małym sklepie w holu można kupić napoje i przekąski.

Do dyspozycji Gości jest nowoczesne centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 8 sal konferencyjnych wychodzących na ogród oraz centrum biznesowe z drukarką.

Centrum miasta i główne atrakcje turystyczne znajdują się 15 minut drogi od dworca kolejowego Meidling, do którego z z obiektu można dojechać autobusem w 5 minut. Hotel położony jest naprzeciwko biurowców Vienna Twin Tower. Dojazd samochodem do największego centrum handlowego w Austrii, Shopping City Süd, zajmuje 10 minut.

Podróż do lotniska Wiedeń-Schwechat zajmuje 20 minut.

Informcje dodatkowe

Liczba miejsc postojowych na hotelowym parkingu jest ograniczona. W przypadku braku miejsc Goście mogą zaparkować samochód na parkingu na terenie wieżowców Vienna Twin Tower.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.