Best Western Plus Amedia Wien

Landstraßer Hauptstraße 155
1030 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Plus Amedia Wien - Opis hotelu

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel BEST WESTERN PLUS Amedia Wien położony jest w tętniącej życiem biznesowej okolicy w 3. dzielnicy Wiednia, zaledwie 4 stacje metra od centrum miasta. Obiekt oferuje stylowe pokoje, saunę, łaźnię parową oraz bezpłatne, szybkie WiFi. Odległość od stacji metra Kardinal-Nagl-Platz wynosi 700 metrów.

Pokoje są dźwiękoszczelne, urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do międzynarodowych kanałów satelitarnych. W cenę zakwaterowania wliczono połączenia telefoniczne z numerami w 24 krajach. W każdym pokoju znajduje się designerska łazienka z wanną lub przeszkloną kabiną prysznicową oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Hotel Amedia dysponuje salonem kawowym. Goście mogą także zrelaksować się w barze lub spa. Za dodatkową opłatą dostępny jest parking w garażu.

Kilka kroków od hotelu BEST WESTERN PLUS Amedia Wien zlokalizowany jest przystanek tramwajowy Viehmarktgasse. Odległość od Belwederu wynosi 1,5 km, a spacer do budynku Hundertwasserhaus zajmuje 25 minut. W pobliżu usytuowane są liczne sklepy i restauracje.

Informcje dodatkowe

W przypadku rezerwacji więcej niż 9 pokoi w tym hotelu obowiązują inne zasady anulowania rezerwacji.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.