Rezerwacja grupowa

Promocje i Konkursy - Weekend z travelpartner.pl

O nowej edycji konkursu wkrótce Państwa poinformujemy

 

Tylko dla naszych Klientów do wygrania pobyty weekendowe w najlepszych polskich hotelach położonych w atrakcyjnych turystycznie miastach Polski.

 

Zasady Konkursu:

Aby wziąć udział w Konkursie z nagrodami za miesiąc lipiec wystarczy do 31 lipca 2018 r. dokonać przynajmniej jednej rezerwacji dowolnego hotelu w Polsce lub na Świecie (która zostanie zrealizowana w lipcu 2018 r.) na stronie www.TravelPartner.pl a następnie najpóźniej do 10 sierpnia wypełnić poprawnie Formularz Zgłoszeniowy Konkursu, który znajduje się poniżej. W Formularzu można zgłosić rezerwacje z datą wyjazdu przypadającą na miesiąc bieżący jak i kolejny. Jeśli dokonałeś rezerwacji na jeden z następnych miesięcy (np za 3, 4 miesiące) z jej zgłoszeniem musisz poczekać do miesiąca poprzedzającego miesiąc, na który przypada data wyjazdu z obiektu. W Formularzu sam wybierasz w jakich hotelach chcesz otrzymać darmowy pobyt weekendowy (Voucher)! W jednym zgłoszeniu można wybrać do 2 hoteli.

W Konkursie każdą z nagród wygrywa setna z kolei osoba, która w Zgłoszeniu wybierze dany hotel. Gdy liczba zgłoszeń na dany hotel nie osiągnie liczby 100, wygrywa 10 zgłoszenie od końca, a gdy liczba zgłoszeń na dany hotel nie osiągnie 10 - pobyt w nim (Voucher) wygrywa osoba, która wysłała zgłoszenie na ten hotel jako pierwsza.

Informacje o nagrodach, jakie będą dostępne w kolejnych miesiącach, będą wyświetlane sukcesywnie w naszym serwisie.
 

 
 

Jeden "Voucher weekend z TravelPartner.pl" to nocleg dla 2 osób w pokoju 2-os. z łazienką i śniadaniem (chyba że określono wyżej inaczej), w weekend (tj. od piątku do niedzieli, 2 noce).
Vouchery pozostają do wykorzystania przez zwycięzców przez okres trzech kolejnych miesięcy następujących po ogłoszeniu wyników Konkursu, po wcześniejszym uzgodnieniu wolnego terminu z hotelem.
 
Zainteresowane hotele chcące przekazać Vouchery w zamian za bogaty pakiet reklamowy zapraszamy do
skontaktowania się z nami.

 

Formularz Zgłoszeniowy Konkursu:


 
 
 
 
 
 
  Wybierz miesiąc, na który przypada data wyjazdu powyższej rezerwacji:
 
 
 
  Wybierz do w hoteli, w których chciałbyś wygrać Voucher
(zaczynając od tego na którym najbardziej Ci zależy):
 
 
 
 
 
 
 
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.