Rezerwacja grupowa

Travel Premium Club


Program Travel Premium Club został stworzony dla osób/firm, które oprócz podróżowania po Polsce i świecie chcą przy okazji zdobywać wiele interesujących nagród.

W Travel Premium Club możesz znaleźć się w każdej chwili
– wystarczy zarejestrować się na naszej stronie!

Zarejestruj się teraz, a już na sam początek otrzymasz 1000 pkt gratis!

Aby otrzymywać punkty trzeba pamiętać by podczas dokonywania rezerwacji być zalogowanym na stronie. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody rzeczowe u naszych Partnerów:

Allegro.pl   Answear.com   Empik.com   MediaExpert.pl
 

Na stronie TravelPartner.pl możesz zarezerwować oferty tysięcy hoteli z kilkudziesięciu systemów rezerwacyjnych.

Dodatkowo tylko u nas za rezerwacje ofert m.in. z systemów: Booking, HRS czy eTravel dostaniesz punkty (wymieniane na nagrody) oraz bony rabatowe (od 5 zł do 200 zł) na kolejne rezerwacje, oczywiście pod warunkiem, że będziesz ich dokonywał poprzez nasz serwis!

Tak więc rezerwując u nas oferty, które są dostępne na innych stronach, masz dodatkowe korzyści zarówno finansowe (rezerwujesz po najniższych dostępnych cenach), jak i rzeczowe (otrzymujesz atrakcyjne nagrody).

 

Pamiętaj też o tym, że rejestracja na stronie TravelPartner.pl jest tożsama z rejestracją w programie Travel Premium Club – używasz jednego loginu i hasła!

Korzyści z przystąpienia:

  • Ty i wybrane przez Ciebie bliskie osoby lub pracownicy Twojej firmy razem zbieracie punkty na jedno wspólne konto. Dokonując rezerwacji na naszych stronach hoteli i biletów lotniczych, wspólnie zbieracie punkty Travel Premium Club. Dzięki temu szybciej rośniej ilość zbieranych punktów i szybciej wymieniasz je na nagrody.

  • Uczestnicy programu Travel Premium Club zbierają punkty i otrzymują nagrody szybciej niż w innych programach tego typu. W przypadku rezerwacji hoteli stosujemy prosty przelicznik 1 zł = 1 pkt, a 100 pkt = 1 zł na nagrody. Czyli np. za 500 zł wydane na rezerwację otrzymujesz 5 zł (500 pkt) do zrealizowania na nagrody.

  • Punkty standardowe w programie Travel Premium Club otrzymujesz zgodnie z Tabelą przeliczeniową punktów, dokonując rezerwacji na naszych stronach lub pisząc posty na naszym forum turystycznym.

  • Oprócz punktów standardowych możesz zbierać punkty bonusowe, którymi premiujemy rezerwacje noclegów w wybranych hotelach i loty na wybranych trasach. W ten sposób liczba punktów na Twoim koncie będzie rosła zdecydowanie szybciej. Punkty bonusowe zbierane są niezależnie od punktów standardowych.

  • Mając odpowiednią ilość punktów możesz wymienić je na nagrodę, którą sam wybierzesz z ofert kilku największych sklepów internetowych w Polsce (szczegóły w zakładce Zamów nagrodę). Możesz wybierać spośród tysięcy różnych nagród - są to książki, filmy, sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i RTV oraz wiele innych.

Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.